Aktuality

Od ledna 2024 nabízím pouze předporodní přípravu k porodu, či ke kojení, laktační a nosící poradenství.  Doprovody k porodům nyní z rodinných důvodů nenabízím.


 V listopadu 2023 jsem složila certifikační zkoušku u České asociace dul 

Během posledních měsíců jsem získávala zkušenosti s doprovody pod vedením duly konzultantky, splnila jsem veškeré náležitosti k získání osvědčení a dne 15. 11. 2023 jsem úspěšně složila certifikační zkoušku. 


Podpůrná skupina v mateřství bude zase od září v Jablonci nad Nisou

Skupinka je určena pro všechny ženy, které jsou těhotné, či mají malé děti přibližně do 18 měsíců. V bezpečném prostoru budete mít možnost sdílet Vaše pocity a veškerá mateřská témata. Budete také moci vyslechnout příběhy i zkušenosti ostatních žen, které Vám mohou být inspirací.

Budeme se věnovat nejen samotnému kojení, ale také dalším potřebám malých miminek. Kontaktnímu rodičovství, spánku, nošení, vylučování, příkrmům...prostě všemu, co Vás bude aktuálně zajímat.

Ráda bych, aby každá žena v kruhu dostala prostor ke sdílení a po setkání si odnášela nejen pozitivní naladění, uklidnění, ale také ujasnění své mateřské cesty díky podpoře vlastních mateřských kompetencí. 

Otevřená podpůrná skupinka probíhá každou 1. středu (v prosinci 2. středu) v měsíci (9:00 - 11:00) v sále Jablonecké knihovny ve 3. patře. Knihovna bohužel nemá bezbariérový přístup, doporučuji přijít s miminkem v šátku/nosítku :) 

6. 9. / 4. 10. / 1. 11. / 13. 12. 

 maximální kapacita je 10 žen + děti (po dohodě je možná účast staršího sourozence)

Vstupné dobrovolné

Rezervujte si prosím místo na veselaamonika@seznam.cz, či 601 591 857