Aktuality

Nově nabízím i doprovod k porodu

V lednu jsem ukončila prezenční část studia na porodní dulu u České asociace dul. V následujících měsících budu doprovázet k porodům, získávat praxi pod vedením duly konzultantky a připravovat se k certifikaci :) Rozšiřuji tedy své služby i na doprovody k porodům za dočasně nižší ceny. 


Podpůrná skupina v mateřství bude zase od září v Jablonci nad Nisou

Skupinka je určena pro všechny ženy, které jsou těhotné, či mají malé děti přibližně do 18 měsíců. V bezpečném prostoru budete mít možnost sdílet Vaše pocity a veškerá mateřská témata. Budete také moci vyslechnout příběhy i zkušenosti ostatních žen, které Vám mohou být inspirací.

Budeme se věnovat nejen samotnému kojení, ale také dalším potřebám malých miminek. Kontaktnímu rodičovství, spánku, nošení, vylučování, příkrmům...prostě všemu, co Vás bude aktuálně zajímat.

Ráda bych, aby každá žena v kruhu dostala prostor ke sdílení a po setkání si odnášela nejen pozitivní naladění, uklidnění, ale také ujasnění své mateřské cesty díky podpoře vlastních mateřských kompetencí. 

Otevřená podpůrná skupinka probíhá každou 1. středu (v prosinci 2. středu) v měsíci (9:00 - 11:00) v sále Jablonecké knihovny ve 3. patře. Knihovna bohužel nemá bezbariérový přístup, doporučuji přijít s miminkem v šátku/nosítku :) 

6. 9. / 4. 10. / 1. 11. / 13. 12. 

 maximální kapacita je 10 žen + děti (po dohodě je možná účast staršího sourozence)

Vstupné dobrovolné

Rezervujte si prosím místo na veselaamonika@seznam.cz, či 601 591 857